Podziękowanie za pomoc

Żoliborskie Stowarzyszenie „Dom Rodzina Człowiek” od wielu lat pomaga ludziom najbardziej potrzebującym, którzy zmagają się z nie tylko z chorobami, własną niepełnosprawnością, biedą dnia codziennego ale też wykluczeniem społecznym.

W dniu 24 października 2021r Żoliborskie Stowarzyszenie Dom Rodzina Człowiek wspólnie z vice burmistrzem Bielan Włodzimierzem Piątkowskim, p. radna Ewą Turek, p. radnym Krystianem Lisiakiem było u ludzi bezdomnych nad Wisłą aby przekazać żywność, odzież itp. rzeczy codziennego użytku.

Z całego serca wszyscy członkowie Stowarzyszenia dziękują p. Burmistrzowi Włodzimierzowi Piątkowskiemu, który z ogromnym zatroskaniem, zaangażowaniem i ludzkim sercem podszedł do każdego z tych ludzi. Dziękujemy radnym p. Ewie Turek i p. Krystianowi Lisiakowi, którzy z ogromnym zapałem, sercem i poświęceniem zaangażowali się w pomoc drugiemu człowiekowi dając od siebie jak można najwięcej i będąc przykładem dla radnych innych gmin i miast.

Szczególnie dziękujemy Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej nr. 289 Renacie Kurlanc za koordynowanie zbiórki darów dla bezdomnych, oraz za umożliwienie zbiórki na terenie szkoły.

Dziękujemy Wam wszystkim kochani z całego serca i przede wszystkim Panu Panie Burmistrzu, jest Pan wzorem dla innych. Dziękujemy w imieniu swoim i wszystkich potrzebujących.

Zofia Korzeniecka-Podrucka
Grażyna Bińkowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *