Doścignąć marzenia

Drodzy Państwo w dzisiejszych trudnych, nerwowych czasach, w okresie niegasnącej pandemii, bardzo trudno jest o radosne wiadomości. My jednak taką właśnie wspaniałą wiadomością chcielibyśmy się ze wszystkimi podzielić.

Nasz podopieczny, niezwykły młody człowiek, Kamil Otowski znalazł się wśród 89 reprezentantów Polski na Igrzyska Paraolimpijskie w Tokio. Odbędą się one między 24 sierpnia a 5 września. Kamil będzie nas reprezentował w pływaniu. Sport paraolimpijski przestał być czymś nieznanym i niezrozumiałym. Zainteresowanie mediów, bezpośrednie relacje telewizyjne, przybliżają nam te wspaniałe zmagania. Z pewnością będzie to najlepsza inspiracja dla wielu niepełnosprawnych osób do aktywnego życia.

Kamil Otowski dzięki wsparciu rodziny, pomocy wielu ludzi a przede wszystkim dzięki swojej ambicji i bardzo ciężkiej pracy, spełnia właśnie swoje sportowe cele. Sukces Kamila to z pewnością przesłanie do wszystkich, którzy z powodu chorób, lub nieszczęśliwych wypadków znajdują się w ciężkiej sytuacji.

Nie trać nadziei, nie poddawaj się możesz doścignąć swoje marzenia.

Matka, Zofia Korzeniecka-Podrucka
Ojciec, Krzysztof Malmurowicz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *